Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Deric
Movie Buff - 126 Films Ranked
Member Since: Jun 5, 2006
Location: USA
Bio: No information
Recent Rankings
85 Reign of Fire (2002) - Aug 13, 2007
80 Raising Arizona (1987) - Aug 13, 2007
80 Aladdin (1992) - Aug 13, 2007
85 The Talented Mr. Ripley (1999) - Aug 13, 2007
95 50 First Dates (2004) - Aug 13, 2007
75 Space Jam (1996) - Aug 13, 2007
90 Dawn of the Dead (1978) - Aug 13, 2007
85 Silent Hill (2006) - Aug 13, 2007
85 A Sound of Thunder (2005) - Aug 13, 2007
85 Soul Plane (2004) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Deric. Why not go rank more films, then come back and check it out again?