![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Derrick | |
![]() |
Flick Fan - 32 Films Ranked
Member Since: Aug 23, 2009
Location: Brooklyn, New York, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 100 | Lilies of the Field (1963) - May 04, 2010 |
| 100 | The Four Musketeers (1974) - Sep 19, 2009 |
| 30 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Sep 19, 2009 |
| 100 | Everyone Says I Love You (1996) - Sep 19, 2009 |
| 10 | American Pie (1999) - Sep 19, 2009 |
| 40 | Hillbilly Hare (1950) - Sep 19, 2009 |
| 80 | The Island (1980) - Sep 19, 2009 |
| 30 | The African Queen (1951) - Sep 19, 2009 |
| 90 | The Burning (1981) - Sep 19, 2009 |
| 100 | A Nightmare on Elm Street (1984) - Sep 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |