Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Dessa
Movie Buff - 111 Films Ranked
Member Since: Apr 22, 2009
Location: Santo André, São Paulo, Brazil
Recent Rankings
92 Spirited Away (2002) - Apr 23, 2009
86 Million Dollar Baby (2004) - Apr 23, 2009
83 X-Men (2000) - Apr 23, 2009
69 Charlie's Angels (2000) - Apr 23, 2009
80 National Treasure (2004) - Apr 23, 2009
90 Mystic River (2003) - Apr 23, 2009
78 Billy Elliot (2000) - Apr 23, 2009
92 City of Angels (1998) - Apr 23, 2009
85 Gladiator (2000) - Apr 23, 2009
79 Simon Birch (1998) - Apr 23, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Dessa. Why not go rank more films, then come back and check it out again?