Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Devin
Movie Buff - 302 Films Ranked
Member Since: Mar 7, 2010
Location: Fairport, New York, USA
Recent Rankings
70 Coraline (2009) - Mar 07, 2010
65 The White Ribbon (2009) - Mar 07, 2010
65 Precious (2009) - Mar 07, 2010
70 In the Loop (2009) - Mar 07, 2010
70 Food, Inc. (2008) - Mar 07, 2010
70 Inglourious Basterds (2009) - Mar 07, 2010
75 Up in the Air (2009) - Mar 07, 2010
80 An Education (2009) - Mar 07, 2010
70 Drag Me to Hell (2009) - Mar 07, 2010
90 Evil Dead II (1987) - Mar 07, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Devin. Why not go rank more films, then come back and check it out again?