Devtec

devtec
Flick Fan - 16 Film Ratings
Member Since: 18 Feb 2012
Location: Virgin Islands, U.S.
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 87% The Fountain (2006) - Rated 18 Feb 2012
96 65% Moon (2009) - Rated 18 Feb 2012
100 87% Take Shelter (2011) - Rated 18 Feb 2012
90 28% District 9 (2009) - Rated 18 Feb 2012
95 50% There Will Be Blood (2007) - Rated 18 Feb 2012
95 50% WALL·E (2008) - Rated 18 Feb 2012
80 3% The King's Speech (2010) - Rated 18 Feb 2012
95 50% Unbreakable (2000) - Rated 18 Feb 2012
99 71% The Matrix (1999) - Rated 18 Feb 2012
90 28% A.I. Artificial Intelligence (2001) - Rated 18 Feb 2012