![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Dexter20 | |
![]() |
Movie Buff - 220 Films Ranked
Member Since: Jan 6, 2009
Location: Bulgaria
|

| 77 | Bring It On (2000) - Jan 07, 2009 |
| 2 | Wuthering Heights (1939) - Jan 07, 2009 |
| 91 | American Gangster (2007) - Jan 07, 2009 |
| 92 | AVP: Alien vs. Predator (2004) - Jan 07, 2009 |
| 79 | Speed Racer (2008) - Jan 07, 2009 |
| 87 | Speed (1994) - Jan 07, 2009 |
| 86 | Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer (2007) - Jan 07, 2009 |
| 92 | Coach Carter (2005) - Jan 07, 2009 |
| 82 | Crash (2005) - Jan 07, 2009 |
| 90 | Little Nicky (2000) - Jan 06, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |