Dgorsuch

dgorsuch
Movie Buff - 263 Film Ratings
Member Since: 06 Jan 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

2% Dune (1984) - Rated 23 Jul 2013
90 76% There's Something About Mary (1998) - Rated 02 Mar 2013
80 44% Empire Records (1995) - Rated 02 Mar 2013
60 14% American Wedding (2003) - Rated 02 Mar 2013
80 44% Wedding Crashers (2005) - Rated 02 Mar 2013
70 22% Underworld: Evolution (2006) - Rated 02 Mar 2013
70 22% Enemy at the Gates (2001) - Rated 02 Mar 2013
70 22% The Nutty Professor (1996) - Rated 02 Mar 2013
80 44% National Treasure (2004) - Rated 02 Mar 2013
80 44% The Pelican Brief (1993) - Rated 02 Mar 2013