Diablevert

diablevert
Movie Buff - 161 Film Ratings
Member Since: 25 Apr 2012
Location: France
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 21% Les rois mages (2001) - Rated 26 Apr 2012
80 43% The Wave (2008) - Rated 26 Apr 2012
85 67% Willow (1988) - Rated 26 Apr 2012
90 86% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 25 Apr 2012
85 67% Dark City (1998) - Rated 25 Apr 2012
65 5% Phenomenon (1996) - Rated 25 Apr 2012
80 43% Cloverfield (2008) - Rated 25 Apr 2012
80 43% E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Rated 25 Apr 2012
65 5% Free Willy (1993) - Rated 25 Apr 2012
90 86% Ghostbusters (1984) - Rated 25 Apr 2012