Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Didshe
Movie Buff - 349 Films Ranked
Member Since: May 23, 2009
Recent Rankings
72 Casualties of War (1989) - Feb 03, 2011
78 After Hours (1985) - Feb 03, 2011
66 Machete (2010) - Dec 18, 2010
69 Generation Kill (2008) - Dec 18, 2010
77 This Is England (2006) - Dec 18, 2010
81 Inception (2010) - Dec 18, 2010
90 There Will Be Blood (2007) - Dec 18, 2010
72 The Social Network (2010) - Dec 18, 2010
73 The Prestige (2006) - Nov 21, 2010
44 The Boondock Saints (1999) - Nov 21, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Didshe. Why not go rank more films, then come back and check it out again?