DiegoCarol

diegocarol
Movie Buff - 220 Film Ratings
Member Since: 01 Nov 2015
Location: Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 34% Ghost in the Shell (2017) - Rated 08 Jul 2017
100 97% Logan (2017) - Rated 08 Jul 2017
70 22% Kong: Skull Island (2017) - Rated 08 Jul 2017
75 34% Power Rangers (2017) - Rated 08 Jul 2017
95 91% Alien: Covenant (2017) - Rated 08 Jul 2017
90 79% Prometheus (2012) - Rated 08 Jul 2017
60 7% Alien 3 (1992) - Rated 08 Jul 2017
80 48% Aliens (1986) - Rated 08 Jul 2017
85 63% Kingsman: The Secret Service (2015) - Rated 08 Jul 2017
90 79% Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) - Rated 08 Jul 2017