![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
DiehardUFFan | |
![]() |
Movie Buff - 201 Films Ranked
Member Since: Oct 4, 2009
Location: Gainesville, Florida, USA
|

| 82 | Funny People (2009) - Oct 05, 2009 |
| 87 | Jay and Silent Bob Strike Back (2001) - Oct 04, 2009 |
| 85 | Shrek (2001) - Oct 04, 2009 |
| 86 | Eagle Eye (2008) - Oct 04, 2009 |
| 87 | Independence Day (1996) - Oct 04, 2009 |
| 72 | Evan Almighty (2007) - Oct 04, 2009 |
| 64 | Semi-Pro (2008) - Oct 04, 2009 |
| 70 | Hook (1991) - Oct 04, 2009 |
| 75 | Poseidon (2006) - Oct 04, 2009 |
| 89 | The Bourne Identity (2002) - Oct 04, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |