Dientje.n

dientjen
Flick Fan - 81 Film Ratings
Member Since: 10 Apr 2012
Location: Netherlands
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

91 99% V for Vendetta (2006) - Rated 10 Apr 2012
70 62% Girl with a Pearl Earring (2003) - Rated 10 Apr 2012
69 54% Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Rated 10 Apr 2012
66 38% How to Lose a Guy in 10 Days (2003) - Rated 10 Apr 2012
65 35% Transformers (2007) - Rated 10 Apr 2012
69 54% Underworld (2003) - Rated 10 Apr 2012
57 19% Twilight (2008) - Rated 10 Apr 2012
71 74% The Game (1997) - Rated 10 Apr 2012
72 84% Men in Black II (2002) - Rated 10 Apr 2012
58 23% Titanic (1997) - Rated 10 Apr 2012