Dikke

dikke
Movie Buff - 372 Film Ratings
Member Since: 23 May 2012
Location: Belgium
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 61% Brokeback Mountain (2005) - Rated 30 Jan 2019
90 94% Inherent Vice (2014) - Rated 29 Nov 2018
85 76% Starship Troopers (1997) - Rated 29 Nov 2018
93 97% Black Swan (2010) - Rated 29 Nov 2018
83 66% The Sixth Sense (1999) - Rated 19 Oct 2018
70 27% Arrival (2016) - Rated 19 Oct 2018
89 92% Apocalypse Now (1979) - Rated 19 Oct 2018
70 27% Titanic (1997) - Rated 19 Oct 2018
65 20% Donnie Brasco (1997) - Rated 19 Oct 2018
88 90% Wings of Desire (1987) - Rated 19 Oct 2018