Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Dildozer
Film Freak - 914 Films Ranked
Member Since: Oct 30, 2008
Location: USA
Recent Rankings
76 Dawn of the Dead (2004) - Nov 03, 2008
75 The Road Warrior (1981) - Nov 03, 2008
94 Crash (1996) - Nov 03, 2008
80 The Sweet Hereafter (1997) - Nov 03, 2008
78 Downfall (2004) - Nov 03, 2008
23 Tombstone (1993) - Nov 03, 2008
80 Marie Antoinette (2006) - Nov 03, 2008
57 Blow (2001) - Nov 03, 2008
1 Rollerball (2002) - Nov 03, 2008
78 Grizzly Man (2005) - Nov 03, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Dildozer. Why not go rank more films, then come back and check it out again?