![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Dim | |
![]() |
Flick Fan - 12 Films Ranked
Member Since: Jan 29, 2010
Location: USA
|
|
Bio: I completely dont trust advertising.
| |
| 77 | Paprika (2006) - Sep 29, 2011 |
| 60 | Scratch (2001) - Sep 29, 2011 |
| 90 | Ghost in the Shell (1995) - Sep 29, 2011 |
| 85 | Kick-Ass (2010) - Sep 29, 2011 |
| 60 | Cars (2006) - Sep 29, 2011 |
| 50 | The Usual Suspects (1995) - Sep 29, 2011 |
| 60 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Sep 29, 2011 |
| 70 | The Incredibles (2004) - Sep 29, 2011 |
| 83 | Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) - Sep 29, 2011 |
| 82 | The Matrix (1999) - Sep 29, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |