![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Dingoes | |
![]() |
Movie Buff - 494 Films Ranked
Member Since: Apr 9, 2006
Location: Singapore
|

| 34 | A Lot Like Love (2005) - Aug 13, 2007 |
| 76 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 74 | About a Boy (2002) - Aug 13, 2007 |
| 85 | About Schmidt (2002) - Aug 13, 2007 |
| 81 | Adaptation. (2002) - Aug 13, 2007 |
| 34 | The Adventures of Pluto Nash (2002) - Aug 13, 2007 |
| 20 | Agent Cody Banks 2: Destination London (2004) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Ali (2001) - Aug 13, 2007 |
| 52 | AVP: Alien vs. Predator (2004) - Aug 13, 2007 |
| 57 | Along Came Polly (2004) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |