![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
DiogoRamalho | |
![]() |
Flick Fan - 14 Films Ranked
Member Since: Jul 26, 2010
Location: Vila do Conde, Portugal
|

| 80 | Minority Report (2002) - Feb 23, 2011 |
| 85 | Shutter Island (2010) - Jul 26, 2010 |
| 85 | Gone in 60 Seconds (2000) - Jul 26, 2010 |
| 90 | (500) Days of Summer (2009) - Jul 26, 2010 |
| 89 | Top Gun (1986) - Jul 26, 2010 |
| 85 | P.S. I Love You (2007) - Jul 26, 2010 |
| 85 | The Notebook (2004) - Jul 26, 2010 |
| 90 | The Green Mile (1999) - Jul 26, 2010 |
| 95 | The Prestige (2006) - Jul 26, 2010 |
| 90 | The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Jul 26, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |