Dionysus

dionysus
Movie Buff - 136 Film Ratings
Member Since: 13 Feb 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 73% Carrie (1976) - Rated 15 Feb 2012
85 37% Sicko (2007) - Rated 15 Feb 2012
84 35% Stardust (2007) - Rated 15 Feb 2012
78 15% Air Force One (1997) - Rated 15 Feb 2012
94 82% The Sword in the Stone (1963) - Rated 15 Feb 2012
89 54% Jesus Camp (2006) - Rated 15 Feb 2012
94 82% Sister Act (1992) - Rated 15 Feb 2012
89 54% Independence Day (1996) - Rated 15 Feb 2012
92 73% The Departed (2006) - Rated 15 Feb 2012
80 23% Sex and the City (2008) - Rated 15 Feb 2012