![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Dirk33 | |
![]() |
Movie Buff - 128 Films Ranked
Member Since: Apr 18, 2008
Location: Germany
|

| 70 | Sunshine Cleaning (2009) - May 11, 2012 |
| 82 | M (1931) - May 11, 2012 |
| 78 | Sommer auf dem Land (2011) - Mar 04, 2012 |
| 79 | Fierce Creatures (1997) - Feb 19, 2012 |
| 80 | And Now for Something Completely Different (1971) - Feb 19, 2012 |
| 96 | The Bodyguard (1992) - Feb 19, 2012 |
| 0 | Zettl (2012) - Feb 15, 2012 |
| 74 | The Artist (2011) - Feb 09, 2012 |
| 76 | High Fidelity (2000) - Jan 20, 2012 |
| 79 | Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011) - Jan 20, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |