![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
DirktheJerk | |
![]() |
Movie Buff - 268 Films Ranked
Member Since: Jan 24, 2009
Location: USA
|

| 91 | Nausicaä (1984) - Nov 29, 2009 |
| 90 | The Fearless Freaks (2005) - Nov 29, 2009 |
| 70 | Jurassic Park (1993) - Nov 18, 2009 |
| 75 | Spider-Man (2002) - Nov 18, 2009 |
| 75 | Starship Troopers (1997) - Nov 18, 2009 |
| 15 | Charlie's Angels (2000) - Nov 18, 2009 |
| 98 | Le Samouraï (1967) - Nov 18, 2009 |
| 75 | Stardust (2007) - Nov 18, 2009 |
| 65 | Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) - Nov 18, 2009 |
| 85 | Watchmen (2009) - Nov 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |