![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
DirtyDMan | |
![]() |
Flick Fan - 12 Films Ranked
Member Since: Jul 21, 2010
Location: batesburg, SC, USA
|

| 85 | Howard the Duck (1986) - Jul 21, 2010 |
| 99 | Fargo (1996) - Jul 21, 2010 |
| 95 | Aladdin (1992) - Jul 21, 2010 |
| 75 | Kindergarten Cop (1990) - Jul 21, 2010 |
| 85 | Silent Hill (2006) - Jul 21, 2010 |
| 98 | Pulp Fiction (1994) - Jul 21, 2010 |
| 90 | Rocky II (1979) - Jul 21, 2010 |
| 90 | Fantasia (1940) - Jul 21, 2010 |
| 95 | Cast Away (2000) - Jul 21, 2010 |
| 98 | The Shining (1980) - Jul 21, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |