DirtyHarry

dirtyharry
Film Freak - 534 Film Ratings
Member Since: 09 Oct 2011
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 74% Mysterious Skin (2004) - Rated 28 Apr 2013
77 46% Hitchcock (2012) - Rated 28 Apr 2013
80 60% Sex and Lucia (2001) - Rated 28 Apr 2013
83 75% King of Devil's Island (2010) - Rated 03 Feb 2013
79 48% Cobra (1986) - Rated 07 Jan 2013
73 25% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 06 Jan 2013
76 45% Safety Not Guaranteed (2012) - Rated 06 Jan 2013
81 72% The African Queen (1951) - Rated 06 Jan 2013
82 74% This Must Be the Place (2011) - Rated 06 Jan 2013
72 25% Ted (2012) - Rated 05 Jan 2013