![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
DirtySkeptic | |
![]() |
Movie Buff - 103 Films Ranked
Member Since: Jun 13, 2007
|
|
Bio: I like movies that don't suck
| |

| 0 | 3 Ninjas: High Noon at Mega Mountain (1998) - Apr 22, 2008 |
| 81 | Starship Troopers (1997) - Apr 06, 2008 |
| 80 | RoboCop (1987) - Apr 06, 2008 |
| 0 | The Wild World of Batwoman (1966) - Apr 06, 2008 |
| 0 | Manos: The Hands of Fate (1966) - Apr 06, 2008 |
| 70 | 21 (2008) - Apr 06, 2008 |
| 79 | The Machinist (2004) - Feb 04, 2008 |
| 0 | Meet the Spartans (2008) - Feb 04, 2008 |
| 73 | Big Trouble in Little China (1986) - Feb 04, 2008 |
| 77 | Natural Born Killers (1994) - Jan 02, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |