Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
DistrictXII
Flick Fan - 33 Films Ranked
Member Since: Jun 29, 2010
Location: Vancouver, Canada
Recent Rankings
50 The Matrix Revolutions (2003) - Jun 29, 2010
65 The Matrix Reloaded (2003) - Jun 29, 2010
80 A Prophet (2009) - Jun 29, 2010
88 The Matrix (1999) - Jun 29, 2010
75 The Ghost Writer (2010) - Jun 29, 2010
40 Saw II (2005) - Jun 29, 2010
60 Saw (2004) - Jun 29, 2010
75 Public Enemies (2009) - Jun 29, 2010
90 Seven (1995) - Jun 29, 2010
80 District B13 (2004) - Jun 29, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with DistrictXII. Why not go rank more films, then come back and check it out again?