![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Diton | |
![]() |
Movie Buff - 260 Films Ranked
Member Since: Mar 7, 2009
Location: Coral Gables, FL, USA
|

| 90 | The Fountain (2006) - Mar 08, 2009 |
| 70 | Misery (1990) - Mar 08, 2009 |
| 60 | Resident Evil: Apocalypse (2004) - Mar 08, 2009 |
| 50 | Juno (2007) - Mar 08, 2009 |
| 90 | Letters from Iwo Jima (2006) - Mar 08, 2009 |
| 70 | Midnight Run (1988) - Mar 08, 2009 |
| 70 | The Golden Compass (2007) - Mar 08, 2009 |
| 80 | Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Mar 08, 2009 |
| 80 | The Magnificent Seven (1960) - Mar 08, 2009 |
| 70 | Tears of the Sun (2003) - Mar 08, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |