Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Diva
Movie Buff - 108 Films Ranked
Member Since: Jul 17, 2006
Location: USA
Bio: No information
Recent Rankings
90 Babe (1995) - Aug 13, 2007
94 The Hours (2002) - Aug 13, 2007
100 All About Eve (1950) - Aug 13, 2007
20 What a Girl Wants (2003) - Aug 13, 2007
99 Singin' in the Rain (1952) - Aug 13, 2007
80 Sleepy Hollow (1999) - Aug 13, 2007
45 A Dirty Shame (2004) - Aug 13, 2007
85 Peyton Place (1957) - Aug 13, 2007
70 Mermaids (1990) - Aug 13, 2007
85 To Die For (1995) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Diva. Why not go rank more films, then come back and check it out again?