![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Dizzybomber | |
![]() |
Movie Buff - 103 Films Ranked
Member Since: Aug 30, 2009
Location: USA
|

| 100 | The Big Lebowski (1998) - Aug 30, 2009 |
| 87 | The Matrix Reloaded (2003) - Aug 30, 2009 |
| 90 | S.W.A.T. (2003) - Aug 30, 2009 |
| 95 | Dawn of the Dead (2004) - Aug 30, 2009 |
| 90 | Underworld: Rise of the Lycans (2009) - Aug 30, 2009 |
| 95 | The Bourne Identity (2002) - Aug 30, 2009 |
| 70 | Orange County (2002) - Aug 30, 2009 |
| 80 | The Sixth Sense (1999) - Aug 30, 2009 |
| 85 | Napoleon Dynamite (2004) - Aug 30, 2009 |
| 87 | Surf's Up (2007) - Aug 30, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |