Djakedown

djakedown
Movie Buff - 119 Film Ratings
Member Since: 11 Jul 2012
Location: New Zealand
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 42% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 22 Jul 2014
84 65% Tokyo Godfathers (2003) - Rated 22 Jul 2014
86 83% Perfect Blue (1998) - Rated 22 Jul 2014
88 92% Millennium Actress (2001) - Rated 22 Jul 2014
90 97% Paprika (2006) - Rated 22 Jul 2014
83 58% Intouchables (2011) - Rated 26 Feb 2013
82 51% Django Unchained (2012) - Rated 26 Feb 2013
79 36% Airplane! (1980) - Rated 16 Feb 2013
84 65% Aliens (1986) - Rated 16 Feb 2013
85 74% 12 Monkeys (1995) - Rated 16 Feb 2013