![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Djege | |
![]() |
Flick Fan - 21 Films Ranked
Member Since: Sep 27, 2010
Location: France
|

| 85 | Dumb and Dumber (1994) - Dec 12, 2010 |
| 85 | There's Something About Mary (1998) - Dec 12, 2010 |
| 80 | Inception (2010) - Sep 27, 2010 |
| 40 | The Village (2004) - Sep 27, 2010 |
| 80 | The Dark Knight (2008) - Sep 27, 2010 |
| 70 | Boys Don't Cry (1999) - Sep 27, 2010 |
| 85 | Strange Days (1995) - Sep 27, 2010 |
| 85 | Groundhog Day (1993) - Sep 27, 2010 |
| 65 | X-Men (2000) - Sep 27, 2010 |
| 70 | Spider-Man 3 (2007) - Sep 27, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |