![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Djervsinn | |
![]() |
Flick Fan - 55 Films Ranked
Member Since: May 28, 2006
Location: Norway
|

| 77 | The Boy in the Striped Pyjamas (2008) - Jan 03, 2010 |
| 31 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Amélie (2001) - Aug 13, 2007 |
| 84 | American Psycho (2000) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Blue Velvet (1986) - Aug 13, 2007 |
| 65 | The Bourne Identity (2002) - Aug 13, 2007 |
| 70 | The Bourne Supremacy (2004) - Aug 13, 2007 |
| 76 | Brotherhood of the Wolf (2001) - Aug 13, 2007 |
| 15 | Bruce Almighty (2003) - Aug 13, 2007 |
| 83 | City of God (2003) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |