![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Dkelly100 | |
![]() |
Flick Fan - 11 Films Ranked
Member Since: Aug 7, 2009
Location: USA
|

| 80 | The Birdcage (1996) - Aug 07, 2009 |
| 85 | Donnie Darko (2001) - Aug 07, 2009 |
| 10 | Ed Wood (1994) - Aug 07, 2009 |
| 80 | Jerry Maguire (1996) - Aug 07, 2009 |
| 90 | Kill Bill: Volume 1 (2003) - Aug 07, 2009 |
| 90 | Kill Bill: Volume 2 (2004) - Aug 07, 2009 |
| 95 | Y Tu Mamá También (2001) - Aug 07, 2009 |
| 95 | V for Vendetta (2006) - Aug 07, 2009 |
| 85 | Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan (2006) - Aug 07, 2009 |
| 85 | The Departed (2006) - Aug 07, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |