![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Dmitry | |
![]() |
Flick Fan - 40 Films Ranked
Member Since: Aug 6, 2011
Location: Moscow, Russia
|

| 80 | Back to the Future (1985) - Aug 06, 2011 |
| 85 | Snatch (2000) - Aug 06, 2011 |
| 50 | Being John Malkovich (1999) - Aug 06, 2011 |
| 30 | Kill Bill: Volume 1 (2003) - Aug 06, 2011 |
| 85 | The People vs. Larry Flynt (1996) - Aug 06, 2011 |
| 5 | First Blood (1982) - Aug 06, 2011 |
| 75 | Devil's Advocate (1997) - Aug 06, 2011 |
| 70 | Sherlock Holmes (2009) - Aug 06, 2011 |
| 90 | A Beautiful Mind (2001) - Aug 06, 2011 |
| 85 | Good Bye Lenin! (2003) - Aug 06, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |