![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
DoOR | |
![]() |
Flick Fan - 69 Films Ranked
Member Since: May 12, 2009
|

| 80 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - May 12, 2009 |
| 80 | The Mummy (1932) - May 12, 2009 |
| 90 | The X Files: Fight the Future (1998) - May 12, 2009 |
| 80 | Rush Hour (1998) - May 12, 2009 |
| 80 | Scary Movie (2000) - May 12, 2009 |
| 80 | Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life (2003) - May 12, 2009 |
| 60 | Master and Commander: The Far Side of the World (2003) - May 12, 2009 |
| 90 | The Princess Bride (1987) - May 12, 2009 |
| 60 | Me, Myself & Irene (2000) - May 12, 2009 |
| 90 | A Knight's Tale (2001) - May 12, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |