Doc Benson

doc_benson
Movie Buff - 129 Film Ratings
Member Since: 12 Feb 2012
Location: Mequon, WI, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Editor of themequonnews.com

more Recent Ratings

75 51% Zoolander (2001) - Rated 19 Feb 2012
34 2% Charlie's Angels: Full Throttle (2003) - Rated 19 Feb 2012
70 33% The Mask (1994) - Rated 19 Feb 2012
68 24% The Devil's Advocate (1997) - Rated 19 Feb 2012
60 15% Minority Report (2002) - Rated 19 Feb 2012
45 3% Penelope (2007) - Rated 19 Feb 2012
58 13% Garden State (2004) - Rated 19 Feb 2012
76 58% Inception (2010) - Rated 19 Feb 2012
86 85% Taxi Driver (1976) - Rated 19 Feb 2012
73 43% There Will Be Blood (2007) - Rated 19 Feb 2012