![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Dogan_79 | |
![]() |
Movie Buff - 344 Films Ranked
Member Since: Feb 16, 2009
Location: Istanbul, Turkey
|
|
Message Sent!
Bio: Research Assistant and PhD. Student in Physics Dept. of GYTE
| |

| 68 | Mongol (2007) - Feb 23, 2009 |
| 70 | Doubt (2008) - Feb 21, 2009 |
| 80 | Das Boot (1981) - Feb 20, 2009 |
| 60 | Cliffhanger (1993) - Feb 20, 2009 |
| 60 | Home Alone 3 (1997) - Feb 20, 2009 |
| 65 | Lethal Weapon 2 (1989) - Feb 20, 2009 |
| 67 | Space Jam (1996) - Feb 20, 2009 |
| 63 | First Knight (1995) - Feb 20, 2009 |
| 60 | Barton Fink (1991) - Feb 17, 2009 |
| 63 | Transsiberian (2008) - Feb 17, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |