Doganer

doganer
Movie Buff - 122 Film Ratings
Member Since: 10 May 2015
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

93 93% A Beautiful Mind (2001) - Rated 11 May 2015
99 98% V for Vendetta (2006) - Rated 11 May 2015
75 32% Thor (2011) - Rated 11 May 2015
86 81% Defiance (2008) - Rated 11 May 2015
81 71% Click (2006) - Rated 11 May 2015
60 2% The Lego Movie (2014) - Rated 11 May 2015
80 61% The Terminal (2004) - Rated 11 May 2015
75 32% Van Helsing (2004) - Rated 11 May 2015
79 50% Desperado (1995) - Rated 11 May 2015
99 98% The Godfather (1972) - Rated 11 May 2015