Dogfeet21

dogfeet21
Movie Buff - 487 Film Ratings
Member Since: 21 Jun 2013
Location: san diego, ca, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 66% This Is England (2006) - Rated 21 Jun 2013
100 95% Children of Men (2006) - Rated 21 Jun 2013
90 84% A History of Violence (2005) - Rated 21 Jun 2013
80 66% Looper (2012) - Rated 21 Jun 2013
60 11% Sleepers (1996) - Rated 21 Jun 2013
70 36% Burn After Reading (2008) - Rated 21 Jun 2013
70 36% The Killing Fields (1984) - Rated 21 Jun 2013
60 11% Hard Candy (2006) - Rated 21 Jun 2013
70 36% Side Effects (2013) - Rated 21 Jun 2013
100 95% American Beauty (1999) - Rated 21 Jun 2013