Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Favorite Films of 2011
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Doggr_Jones
Movie Buff - 253 Films Ranked
Member Since: Jul 16, 2009
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
35 Zombie Strippers (2008) - Jul 17, 2009
100 Coraline (2009) - Jul 16, 2009
35 The Wickeds (2005) - Jul 16, 2009
20 The Village (2004) - Jul 16, 2009
35 Videodrome (1983) - Jul 16, 2009
20 Vampires vs. Zombies (2004) - Jul 16, 2009
35 Bloodsuckers (2005) - Jul 16, 2009
25 Valiant (2005) - Jul 16, 2009
25 Urban Legend (1998) - Jul 16, 2009
35 Underworld (2003) - Jul 16, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Doggr_Jones. Why not go rank more films, then come back and check it out again?