![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Dognamesumer | |
![]() |
Flick Fan - 13 Films Ranked
Member Since: Apr 8, 2008
Location: Midvale, UT, USA
|

| 50 | Six Days Seven Nights (1998) - Apr 09, 2008 |
| 50 | What Lies Beneath (2000) - Apr 09, 2008 |
| 75 | The Simpsons Movie (2007) - Apr 08, 2008 |
| 95 | Wait Until Dark (1967) - Apr 08, 2008 |
| 75 | Breakfast at Tiffany's (1961) - Apr 08, 2008 |
| 50 | Catch Me If You Can (2002) - Apr 08, 2008 |
| 90 | Pretty in Pink (1986) - Apr 08, 2008 |
| 85 | One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Apr 08, 2008 |
| 70 | Velvet Goldmine (1998) - Apr 08, 2008 |
| 95 | Big Fish (2003) - Apr 08, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |