Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Dogubomb
Cinema Addict - 1397 Films Ranked
Member Since: Jan 19, 2011
Location: Los Angeles, CA
Recent Rankings
40 Super 8 (2011) - May 15, 2012
65 Only Angels Have Wings (1939) - May 10, 2012
30 Forbidden Planet (1956) - May 09, 2012
70 The Big Country (1958) - May 07, 2012
40 Rififi (1955) - May 07, 2012
80 The Magician (1958) - May 07, 2012
50 3-Iron (2004) - May 04, 2012
40 Pumping Iron (1977) - May 04, 2012
40 The Sword of Doom (1966) - May 04, 2012
Mini-Review: legit cast and some cool scenarios loosely strung together into some sort of a movie...
20 Under the Boardwalk: The Monopoly Story (2011) - Apr 30, 2012
Mini-Review: Not a real movie
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Dogubomb. Why not go rank more films, then come back and check it out again?