Dolomon

dolomon
Movie Buff - 245 Film Ratings
Member Since: 27 Sep 2010
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 93% The Expendables (2010) - Rated 27 Sep 2010
92 98% Repo Men (2010) - Rated 27 Sep 2010
85 68% BloodRayne (2006) - Rated 27 Sep 2010
80 46% Clash of the Titans (2010) - Rated 27 Sep 2010
88 83% Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Rated 27 Sep 2010
88 83% The Wild (2006) - Rated 27 Sep 2010
90 93% Training Day (2001) - Rated 27 Sep 2010
88 83% The Last Samurai (2003) - Rated 27 Sep 2010
85 68% Ultraviolet (2006) - Rated 27 Sep 2010
80 46% Bad Boys II (2003) - Rated 27 Sep 2010