Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
DolphinSpurs
Movie Buff - 274 Films Ranked
Member Since: Jul 30, 2009
Location: Washington, D.C., USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
91 The Artist (2011) - Jan 16, 2012
75 Midnight in Paris (2011) - Jan 16, 2012
80 Young Adult (2011) - Dec 26, 2011
100 The Manchurian Candidate (1962) - Oct 12, 2011
75 The Town (2010) - Aug 01, 2011
80 Big Fan (2009) - Jul 28, 2011
85 Catch Me If You Can (2002) - Jul 06, 2011
65 Something Borrowed (2011) - May 27, 2011
65 The Other Guys (2010) - May 27, 2011
92 Hot Tub Time Machine (2010) - May 27, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with DolphinSpurs. Why not go rank more films, then come back and check it out again?