![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Dolphininin | |
![]() |
Movie Buff - 147 Films Ranked
Member Since: Jan 1, 2011
Location: USA
|

| 87 | Amadeus (1984) - Jan 19, 2011 |
| 40 | Law Abiding Citizen (2009) - Jan 06, 2011 |
| 30 | The Ugly Truth (2009) - Jan 06, 2011 |
| 17 | Dead Silence (2007) - Jan 06, 2011 |
| 65 | 13 Going on 30 (2004) - Jan 06, 2011 |
| 80 | Batman Begins (2005) - Jan 06, 2011 |
| 72 | The Lovely Bones (2009) - Jan 06, 2011 |
| 35 | Angus, Thongs and Perfect Snogging (2008) - Jan 06, 2011 |
| 8 | The Clique (2008) - Jan 06, 2011 |
| 70 | Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (2007) - Jan 06, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |