![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Don | |
![]() |
Flick Fan - 75 Films Ranked
Member Since: Jun 2, 2006
Location: Taiwan
|
| 80 | Guess Who (2005) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Phone Booth (2003) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Kill Bill: Volume 1 (2003) - Aug 13, 2007 |
| 84 | Matchstick Men (2003) - Aug 13, 2007 |
| 83 | There's Something About Mary (1998) - Aug 13, 2007 |
| 87 | Saving Private Ryan (1998) - Aug 13, 2007 |
| 82 | Hidalgo (2004) - Aug 13, 2007 |
| 78 | Hide and Seek (2005) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Armageddon (1998) - Aug 13, 2007 |
| 69 | Hudson Hawk (1991) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |