DonCrit

doncrit
Flick Fan - 77 Film Ratings
Member Since: 25 Jun 2014
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 73% Raiders of the Lost Ark (1981) - Rated 13 Jul 2014
75 73% Life of Brian (1979) - Rated 13 Jul 2014
55 22% Next (2007) - Rated 13 Jul 2014
65 37% The Sixth Sense (1999) - Rated 13 Jul 2014
70 53% The Aristocrats (2005) - Rated 13 Jul 2014
50 14% Pearl Harbor (2001) - Rated 13 Jul 2014
65 37% The Da Vinci Code (2006) - Rated 13 Jul 2014
50 14% Bruce Almighty (2003) - Rated 13 Jul 2014
75 73% Se7en (1995) - Rated 13 Jul 2014
75 73% Life of Pi (2012) - Rated 13 Jul 2014