![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Don Zardeone | |
![]() |
Movie Buff - 209 Films Ranked
Member Since: Sep 4, 2009
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | Yes Man (2008) - Mar 29, 2010 |
| 65 | W. (2008) - Mar 29, 2010 |
| 85 | Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006) - Mar 29, 2010 |
| 85 | Pirates of the Caribbean: At World's End (2007) - Mar 29, 2010 |
| 80 | Public Enemies (2009) - Mar 29, 2010 |
| 80 | Terminator Salvation (2009) - Mar 29, 2010 |
| 80 | Universal Soldier (1992) - Mar 22, 2010 |
| 65 | 2012 (2009) - Mar 22, 2010 |
| 90 | Battle Royale (2000) - Mar 22, 2010 |
| 87 | Gran Torino (2008) - Mar 22, 2010 |
| Actors | Simon Pegg Nick Frost |
| Directors | Jackie Chan Quentin Tarantino |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |