![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
DooM | |
![]() |
Movie Buff - 431 Films Ranked
Member Since: Mar 15, 2011
Location: Brazil
|

| 80 | History of the World: Part I (1981) - May 13, 2012 |
| 84 | From Dusk Till Dawn (1996) - May 13, 2012 |
| 87 | Reservoir Dogs (1992) - May 13, 2012 |
| 84 | Jackie Brown (1997) - May 13, 2012 |
| 80 | Meet Joe Black (1998) - May 13, 2012 |
| 85 | American Psycho (2000) - May 13, 2012 |
| 76 | Waterworld (1995) - Feb 26, 2012 |
| 82 | King Kong (2005) - Feb 26, 2012 |
| 76 | Pearl Harbor (2001) - Feb 26, 2012 |
| 76 | Wild Wild West (1999) - Feb 26, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |