Doomsayer

doomsayer
Cinema Addict - 1109 Film Ratings
Member Since: 12 Aug 2013
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

6% Highlander II: The Quickening (1991) - Rated 13 Aug 2013
65 68% Dog Soldiers (2002) - Rated 13 Aug 2013
100 99% Seven Samurai (1954) - Rated 13 Aug 2013
45 52% Batman and Mr. Freeze: SubZero (1998) - Rated 13 Aug 2013
17% Street Fighter (1994) - Rated 13 Aug 2013
6% Lincoln (2012) - Rated 13 Aug 2013
35 42% About Schmidt (2002) - Rated 13 Aug 2013
17% Tinselworm (2008) - Rated 13 Aug 2013
65 68% The Secret of NIMH (1982) - Rated 13 Aug 2013
85 89% Wonderland (2003) - Rated 13 Aug 2013