![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Dorien | |
![]() |
Movie Buff - 446 Films Ranked
Member Since: Mar 30, 2011
Location: Belgium
|

| 75 | The Vow (2012) - May 22, 2012 |
| 90 | Time of my life (2012) - May 22, 2012 |
| 75 | The Terminal (2004) - May 22, 2012 |
| 80 | Into the Wild (2007) - May 22, 2012 |
| 80 | Inception (2010) - May 22, 2012 |
| 75 | Dear John (2010) - Mar 20, 2012 |
| 80 | He Loves Me, He Loves Me Not (2002) - Mar 20, 2012 |
| 70 | Life as We Know It (2010) - Mar 20, 2012 |
| 80 | Bullhead (2011) - Mar 05, 2012 |
| 65 | Frits en Freddy (2010) - Mar 05, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |