Douglass

douglass
Movie Buff - 153 Film Ratings
Member Since: 24 Feb 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 23% No Country for Old Men (2007) - Rated 26 Feb 2014
80 35% Requiem for a Dream (2000) - Rated 26 Feb 2014
85 55% Dazed and Confused (1993) - Rated 26 Feb 2014
85 55% Carlito's Way (1993) - Rated 26 Feb 2014
100 90% Scarface (1983) - Rated 26 Feb 2014
85 55% The Untouchables (1987) - Rated 26 Feb 2014
80 35% Aladdin (1992) - Rated 26 Feb 2014
80 35% FernGully: The Last Rainforest (1992) - Rated 26 Feb 2014
90 73% The Lion King (1994) - Rated 26 Feb 2014
85 55% The Sixth Sense (1999) - Rated 26 Feb 2014